Sheetpro 2013-115-60-R10 Punch
Item number:
2013-115-60-R10
Sheetpro 2013-115-60-R10 Punch
Item number:
2013-115-60-R10
Net price:
178.00
SheetPro press brake punch
H=115mm
Sectionalized version: Left horn: 100mm+ 15+20+40+50+200+300 + Right horn: 100mm
From the menu can choose 415mm, 835mm and 835mm sect.
Shipping is not included.
Length:
Please choose!
415mm (12kg)