2203W-60-R4
SheetPro 2203-60-R4 Punch
Item number:
2203W-60-R4
Net price:
649.00
SheetPro press brake punch
H=220mm
Sectionalized version: Left horn: 100mm + 25mm + 25mm + 30mm + 40mm + 45mm + 50mm + 100mm + Right horn: 100mm ----> (550mm)
From the menu can choose 500mm 550mm sect.
Shipping is not included.
Length:
Please choose!
500mm (27,3kg)