SheetPro 6260-60-V10 Die
Item number: 6260-60-V10
SheetPro 6260-60-V10 Die
SheetPro 6260-60-V10 Die
Item number: 6260-60-V10
Net price: 160.00
SheetPro press brake die
H=80mm
Sectionalized version: 10mm + 15mm + 20mm + 40mm + 50mm + 100mm + 200mm + 400mm ---> (835mm)
From the menu can choose 415mm, 835mm and 835mm sect.