SheetPro 6560-60-V20 Die
Item number:
6560-60-V20
SheetPro 6560-60-V20 Die
Item number:
6560-60-V20
Net price:
168.00
SheetPro press brake die
H=80mm
Sectionalized version: 10mm + 15mm + 20mm + 40mm + 50mm + 100mm + 200mm + 400mm ---> (835mm)
From the menu can choose 415mm, 835mm and 835mm sect.
Shipping is not included.
Length:
Please choose!
415mm (9kg)